Отримала фурмінатор, зі своєю функцією гарно справляється, кішці сподобалось. 1 зірку зняла за жахливий запах самого матеріалу, два дні лежить і ніяк не вивітриться, навіть не змивається з рук. Але якщо хочете зекономити, то будьте готові до такого 👍🏻
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за відгук!
Дякуэмо за відгук!
Отримала фурмінатор, зі своєю функцією гарно справляється, кішці сподобалось. 1 зірку зняла за жахливий запах самого матеріалу, два дні лежить і ніяк не вивітриться, навіть не змивається з рук. Але якщо хочете зекономити, то будьте готові до такого 👍🏻
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за відгук!
Дякує за замовлення!