Все сподобалось! Товар, ціна, швидкість відправлення!
Крістіна В.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
грелка не качественно сделана, поцарапана, греет только в центре лапки, мишка на до конца вставлен, ну хотя бы греет и то спасибо
Людмила Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сніжана С.
Отлично
Дима К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Марина К.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Саітильник погано працює, залишаю на ніч білий колір що б світився пока моя малесенька дитина спить, а він не довго горить в сам починає перемикатися на інші кольори, тобто довго не держи цей колір, а від юсб взагалі не заряджається ☹️☹️ціна завелика для цього нічника
Комментарий продавца
Доброго дня, він не повинин заряджатись - він працює або від батарьйок або від юсб. щодо режиму - ви обрали режим усіх кольорів тому він і перемикає колір.
Все сподобалось! Товар, ціна, швидкість відправлення!
грелка не качественно сделана, поцарапана, греет только в центре лапки, мишка на до конца вставлен, ну хотя бы греет и то спасибо
Саітильник погано працює, залишаю на ніч білий колір що б світився пока моя малесенька дитина спить, а він не довго горить в сам починає перемикатися на інші кольори, тобто довго не держи цей колір, а від юсб взагалі не заряджається ☹️☹️ціна завелика для цього нічника
Доброго дня, він не повинин заряджатись - він працює або від батарьйок або від юсб. щодо режиму - ви обрали режим усіх кольорів тому він і перемикає колір.